Vyhledat
  • denisadudova

Bicomujeme i Vaše domácí mazlíčky

Aktualizováno: 16. 12. 2020

Nemoci a jejich příčiny neřešíme jen u sebe, ale i u našich čtyřnohých mazlíčků. BICOM biorezonance své účinky prokázala a nadále prokazuje i ve veterinární medicíně, kde je nyní stále častěji využívána.

Když řešíte nemoc u svého čtyřnohého mazlíčka, je to obtížnější, než u Vás samotných. Neřekne Vám, kde ho bolí a co ho bolí. Jen smutně kouká a Vám to rve srdce, protože nevíte, jak mu co možná nejšetrněji pomoci. Přiznejme si, je to horší, než když je zle přímo Vám.

Stejně jako u lidí, tak i u zvířat je buněčná komunikace klíčovým faktorem ovlivňujících zdravotní stav organismu. Nedávné objevy prováděné v biofyzice navíc demonstrují, že buňky výrazně reagují na elektromagnetické signály. Biorezonanční přístroj BICOM umožňuje svými speciálními diagnostickými a terapeutickými postupy zachytit a upravit

elektromagnetické frekvence generované v těle na buněčné úrovni, a to nejen u lidí, ale i u zvířat. Dále BICOM zpracovává elektromagnetické frekvence informací těla

a včlení je do frekvenčního vzoru, který je dodáván zpět do těla. Tento upravený frekvenční vzor aktivuje přirozené léčebné a obranné mechanismy a současně naruší procesy, které jsou pro tělo nevhodné

nebo škodlivé.


Co můžete se svým mazlíčkem očekávat v ordinaci vybavené přístrojem BICOM?


1) Diagnostika

Bude použita jedna nebo kombinace následujících technik:

  • tradiční diagnostika (fyzické vyšetření, laboratorní vyšetření, konzultace obtíží s majitelem)

  • BICOM diagnostika (testování tenzorem za pomocí testovacích sad - lze i bez přítomnosti zvířete, a to pouze z krve - což je velká výhoda)


2) Terapie (léčba)

Následuje terapie pacienta za pomocí frekvenčních vzorů, která je bez bolesti a pacienti obvykle nepociťují žádné nepříjemné pocity. Většina zvířat je během terapie klidná a uvolněná a majitel tak může zůstat přítomný se svým zvířetem po celou dobu průběhu terapie.


3) Domácí doléčení

Terapeut muže nabídnout jeden nebo více z níže uvedených prostředků pro následnou domácí terapii včetně poradenství pro potřebnou změnu stravy a denních návyků.

  • BICOM chip (terapeutické frekvenční vzory zaznamenané v nosiči), který lze umístit do obojku nebo misky s vodou

  • vitamíny a doplňky stravy

  • další medikamenty (ty však ve většině případů už nejsou potřeba).


Přijďte vyzkoušet. Budeme se na Vás i Vaše zvířecí miláčky těšit.

Jan BICOMUJEME

13 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše